chiccory قالیباف انتخابات جهانگیری انتخابات ریاست جمهوری

chiccory: قالیباف انتخابات جهانگیری انتخابات ریاست جمهوری مناظرات انتخاباتی میرسلیم قالیباف انتخابات 96

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قعرنشینی صدرنشین لیگ برتر در تیم ملی ، اقدام بحث برانگیز کی روش

اردوی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در پایتخت کشور عزیزمان ایران در حال پیگیری است و صدرنشین لیگ برتر حتی یک نماینده هم در لیست مدنظر کارلوس کی روش ندارد.&n

قعرنشینی صدرنشین لیگ برتر در تیم ملی ، اقدام بحث برانگیز کی روش

اقدام بحث برانگیز کی روش / قعرنشینی صدرنشین لیگ برتر در تیم ملی

عبارات مهم : ایران

اردوی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در پایتخت کشور عزیزمان ایران در حال پیگیری است و صدرنشین لیگ برتر حتی یک نماینده هم در لیست مدنظر کارلوس کی روش ندارد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران این روزها در پایتخت کشور عزیزمان ایران اردو تشکیل داده و جهت دیدار برابر توگو در ورزشگاه آزادی مهیا می شود. اردوی تیم ملی را 27 بازیکن تشکیل داده اند که 13 لژیونر در این لیست حضور دارند.

قعرنشینی صدرنشین لیگ برتر در تیم ملی ، اقدام بحث برانگیز کی روش

پارس جنوبی جم این روزها به شگفتی ساز لیگ فوتبال کشور عزیزمان ایران تبدیل شده است و بالاتر از مدعیانی که جای نامناسبی در جدول رده بندی دارند و از قضا بازیکنانشان به اردوی تیم ملی هم دعوت شده است اند، قرار گرفته است.

پارس جم که نخستین فصل حضور در لیگ خلیج فارس را تجربه می کند با هدایت مهدی تارتار بعد از 8دیدار موفق شده است که 18 امتیاز جمع آوری کند و در صدر جدول بایستد. پارس با در اختیار داشتن محسن فروزان در چارچوب دروازه 7 گل از رقبا دریافت کرده و در عوض 15 گل زده که در کنار ذوب آهن و پدیده مشهد عالی ترین خط حمله را تا به اینجا در اختیار دارد.

اردوی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در پایتخت کشور عزیزمان ایران در حال پیگیری است و صدرنشین لیگ برتر حتی یک نماینده هم در لیست مدنظر کارلوس کی روش ندارد.&n

اسامی بازیکنان تیم ملی جهت دیدار برابر توگو و روسیه از سوی کارلوس کی روش گزینش شد ولی او اعتقادی به بازیکنان پارس جم نداشت تا آنها در این لیست نماینده ای نداشته باشد. کی روش که به بازیکنان ثابتی در ترکیب تیم ملی دست پیدا کرده کم تر دست به تغییرات زده ولی در این بین چند صورت تازه هم در جمع ملی پوشان دیده می شود.

کی روش که نشان داده خیلی کم پیش می آید تا بازیکنی نظرش را جلب کند در این اردو نگاهی روی شاگردان مهدی تارتار نداشت و باید دید در سال منتهی به جام جهانی سرمربی پرتغالی که به جوانان اهمیت خاص ای می دهد نماینده ای از پارس جنوبی در ترکیب تیم ملی خواهد داشت یا خیر.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | صدرنشین | بازیکنان | اردوی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog