chiccory قالیباف انتخابات جهانگیری انتخابات ریاست جمهوری

chiccory: قالیباف انتخابات جهانگیری انتخابات ریاست جمهوری مناظرات انتخاباتی میرسلیم قالیباف انتخابات 96

گت بلاگز اخبار حوادث بازپرس شکایت از تولیدکننده گاز بادکنک را نپذیرفت ، اتفاق وحشتناک جهت دختر 15ساله،هنگام بادکردن بادکنک

به‌دنبال سوختن دختر 15 ساله، هنگام پر کردن بادکنک با یک کپسول گاز «هلیوم» تقلبی، پدروی خواستاربرخورد قاطع دستگاه قضایی با عوامل توزیع وفروش این قبیل کپسول‌های خ

اتفاق وحشتناک جهت دختر 15ساله،هنگام بادکردن بادکنک/بازپرس شکایت از تولیدکننده گاز بادکنک را نپذیرفت

عبارات مهم : کپسول

به دنبال سوختن دختر 15 ساله، هنگام پر کردن بادکنک با یک کپسول گاز «هلیوم» تقلبی، پدروی خواستاربرخورد قاطع دستگاه قضایی با عوامل توزیع وفروش این قبیل کپسول های خطرناک شد.

کشور عزیزمان ایران نوشت:پدر دخترمصدوم که با طرح شکایتی خواستارمجازات فروشنده این کپسول گاز تقلبی شده است است گفت: بعد از این سانحه به خاطر آنکه این کپسول های تقلبی اتفاق دیگری را جهت سایر کودکان و نوجوانان پیش نیاورند، از فروشنده این کپسول شکایت کردم. دادگاه از سه مرجع آتش نشانی، شرکت استاندارد کشور عزیزمان ایران و اداره تعزیرات در خصوص این کپسول استعلام خواست.

سازمان آتش نشانی و اداره استاندارد هر دو به اتفاق تأیید کردند که گاز درون این کپسول ها هلیوم نبوده بلکه با گازخطرناک هیدروژن، پر شده است است.پس از بررسی و تحقیق زیاد به تولیدکننده مهم این کپسول ها رسیدیم و شکایتی هم علیه تولیدکننده مهم تنظیم کردیم که متأسفانه بازپرس این شکایت را از ما نپذیرفت.

بازپرس شکایت از تولیدکننده گاز بادکنک را نپذیرفت ، اتفاق وحشتناک جهت دختر 15ساله،هنگام بادکردن بادکنک

با این حال امیدوار هستیم تا دادگاه به این پرونده پیگیری دقیق تری داشته باشد. آیا که اگر این بادکنک برابر صورت یک کودک 2-3 ساله منفجر می شد به طور قطع اتفاق ناگوارتری رخ می داد.

واژه های کلیدی: کپسول | بادکنک | استاندارد | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog